Paznokcie Zelowe Lato 2020

Paznokcie Zelowe Lato 2020


Paznokcie Zelowe Lato 2020

Paznokcie żelowe na lato 2020: modne trendy i inspiracje

Lato to idealny czas, aby pokazać swoje paznokcie w pełnej krasie. Krótsze dni i ciepłe temperatury sprawiają, że możemy pozwolić sobie na nieco odważniejsze kolory i wzory. W tym roku na topie będą neonowe barwy, ombre, delikatne pastele oraz geometryczne wzory.

Paznokcie neonowe

Neonowe kolory to absolutny hit tego sezonu. Wybierz intensywny róż, zieleń, pomarańcz lub żółć, a na pewno nie przejdziesz niezauważona. Neonowe paznokcie najlepiej wyglądają na krótkich lub średniej długości paznokciach, spiłowanych w migdałkowy lub kwadratowy kształt.

Paznokcie ombre

Paznokcie ombre to prawdziwa klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. W tym roku stawiamy na delikatne przejścia kolorystyczne, np. od beżu do pastelowego różu lub od szarości do błękitu. Ombre najlepiej wygląda na długich paznokciach, które mogą być spiłowane na różne kształty.

Paznokcie pastelowe

Pastelowe kolory to doskonały wybór dla osób, które lubią delikatne i subtelne stylizacje. W tym sezonie stawiamy na słodkie pastele, np. róż, fiolet, błękit lub miętę. Pastelowe paznokcie najlepiej wyglądają na krótkich lub średniej długości paznokciach, spiłowanych w migdałkowy lub owalny kształt.

Geometryczne wzory

Geometryczne wzory to trend, który już od kilku sezonów nie wychodzi z mody. W tym roku stawiamy na proste i minimalistyczne wzory, np. paski, kwadraty lub koła. Geometryczne wzory najlepiej wyglądają na krótkich lub średniej długości paznokciach, spiłowanych w kwadratowy lub owalny kształt.

Inspiracje

Jeśli szukasz inspiracji na paznokcie na lato 2020, zajrzyj na Instagrama lub Pinteresta. Znajdziesz tam mnóstwo pięknych zdjęć paznokci we wszystkich najmodniejszych kolorach i wzorach.

Ważne wskazówki

Aby Twoje paznokcie żelowe były piękne i trwałe, pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

  • Regularnie oczyszczaj i odtłuszczaj paznokcie przed manicurem.
  • Nałóż cienką warstwę bazy, koloru i topu.
  • Utwardzaj każdą warstwę w lampie UV przez około 2 minuty.
  • Unikaj kontaktu paznokci z wodą i detergentami przez co najmniej 24 godziny po wykonaniu manicure.

Konkluzja

Paznokcie żelowe to doskonały wybór na lato. Dzięki nim Twoje paznokcie będą wyglądać pięknie przez cały sezon. FAQs

1. Jak długo utrzymują się paznokcie żelowe?

Paznokcie żelowe mogą utrzymywać się do 3 tygodni, pod warunkiem, że są odpowiednio pielęgnowane.

2. Czy paznokcie żelowe są szkodliwe dla paznokci naturalnych?

Jeśli paznokcie żelowe są nakładane i usuwane prawidłowo, nie są szkodliwe dla paznokci naturalnych.

3. Czy można wykonywać paznokcie żelowe w domu?

Tak, można wykonywać paznokcie żelowe w domu, ale wymaga to pewnej wprawy. Jeśli nie masz doświadczenia, lepiej udać się do salonu kosmetycznego.

4. Jak dbać o paznokcie żelowe?

Aby paznokcie żelowe były piękne i trwałe, należy o nie regularnie dbać. Nie należy ich moczyć w wodzie przez dłuższy czas i należy unikać kontaktu z detergentami.

5. Jak usunąć paznokcie żelowe?

Paznokcie żelowe można usunąć w salonie kosmetycznym lub samodzielnie. Można użyć do tego acetonu lub specjalnych preparatów do usuwania żelu.

Paznokcie Zelowe Lato 2020
Paznokcie Zelowe Lato 2020


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *